Oferta - Studniówki

"Inni robią zdjęcia
- my utrwalamy emocje"


Fotografia i Film
Fotochwila.pl - Studniówka

Studio na studniówce

By stworzyć profesjonalne studio na twojej studniówce potrzebne jest 35 m pomieszczenie wraz z dostępem do elektryczności. Cały niezbędny sprzęt studyjny zainstalujemy we własnym zakresie.
Światło studyjne tworzy niepowtarzalną atmosfere, pięknie uwidacznia kreacje studniówkową, makijarz, fryzurę.

Zasady wspópracy Studio na studniówce (powyżej 150 osób), rostawiamy za darmo, nie ponoszą Państwo kosztów studia. Płtane są tylko zdjęcia które Państwo wybiorą z naszej strony internetowej. Około tygodnia czasu po studniówce uruchomimy dla Państwa specjalną strone. Po wybraniu zdjęcia, przekazują Państwo swój wybór osobie z Państwa szkoły która kordynuje projekt, wraz z opłątą za wybrane zdjęcie.
Każde zdjęcie jest retuszowane, wywoływane w formacie 15x23 oraz przekazywane Państwu na płycie. Koszt jednego zdjęcia to 10 zł. Osoby, które nie wybiorą żandego zdjęcia nie ponoszą żadnych kosztów.

 

Zdjęcia i Film z imprezy studniówkowej

Szukasz spojrzenia studia fotograficznego o świeżym spojrzeniu na świat. Możemy zapewnić was ze nasze patrzenie na świat, jest zbliżone do waszego. Młoda i zgrana ekipia (posiadająca kilku letnie doświadczenie), to nasze zalety.

Oferta dopasowana do klienta

Prosimy o kontakt, postaramy się dopasować naszą ofetę do Twoich Potrzeb.kontakt